Atrakcje w Makarskiej

makarska lot na spadochronie

Z pewnością znajdzie się wiele osób które na wczasach po prostu nudzą się leżąc na plaży i z chęcią zrobiłyby coś innego, ciekawszego. Dla ludzi lubiących aktywnie spędzać czas, atrakcje w mieście Makarska i w jego okolicach na pewno się znajdą.

Na większości plaż znajdują się jakieś wodne atrakcje jednak najwięcej znajdziemy ich w centrum Makarskiej, na głównej plaży.


skuter wodny w makarskiej

Do najpopularniejszych atrakcji wodnych zaliczyć można skuter wodny. Można jeździć na nim samemu bądź też z drugą osobą. Istnieje również możliwość jazdy w 3 osoby ( 2 dorosłe + jedno dziecko ).
Z takiej możliwości skorzystał mój kuzyn który zabrał ze sobą na przejażdżkę żonę oraz 5 letnią córkę. Oczywiście o szaleństwie w takim przypadku można zapomnieć :).
Koszt wynajęcia skutera wodnego to ok. 100 zł za 15 minut jazdy.

makarska lot na spadochronie 400m

Inną ciekawą atrakcją jest parasailing czyli lot na spadochronie ciągniętym przez motorówkę. Do wyboru są różne wysokości na której odbywa się lot. Czym wyżej tym oczywiście drożej.
W przypadku większości atrakcji można negocjować cenę i w tym przypadku udało nam się wynegocjować za 2 osoby i wysokość 400m, 400 kun czyli coś ponad 200 zł. Można też rzecz jasna lecieć samemu.

Pozostałe atrakcje wodne to np. jazda na dmuchanym bananie czy też oponach, rowerki wodne itp. My jednak z tych atrakcji nie korzystaliśmy ale cieszyły się one bardzo dużą popularnością.

atrakcje w makarskiej